Zarządzanie oprogramowaniem, które zapewnia ciągłość biznesu w dzień i w nocy.

 
 

Spraw, aby biznes był szybszy, płynniejszy i bezpieczniejszy dzięki Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC to wydajne, opłacalne i umożliwiające współpracę rozwiązanie PDF, którego można używać do przeglądania, podpisywania, drukowania, dodawania adnotacji, wyszukiwania, a nawet udostępniania plików PDF, utrzymując zespoły w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie. Współpraca w chmurze umożliwia wielu członkom zespołu komentowanie, przeglądanie i edycję tych samych dokumentów w czasie rzeczywistym, a zintegrowana ochrona i zaawansowane techniki bezpieczeństwa zapewniają maksymalną ochronę i bezpieczeństwo firmy.

Kluczowe zalety programu Adobe Acrobat DC dla zespołów

Przechowywanie w chmurze umożliwia pracownikom dostęp do plików PDF, konwertowanie ich i pracę nad nimi w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu, w tym na urządzeniach mobilnych.

Dostęp do najnowszych funkcji natychmiast po ich udostępnieniu, dzięki czemu zespoły mogą korzystać z najnowszych narzędzi i technik przepływu pracy, wdrażanych według własnego harmonogramu.

Adobe Scan konwertuje dokumenty papierowe do edytowalnych plików PDF w ciągu kilku sekund, zapewniając zespołom produktywność niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Cyfrowo organizuj, śledź i zarządzaj zadaniami związanymi z dokumentami, upraszczając pracę zespołu.

Chroń poufne informacje firmowe, ustawiając domyślne właściwości zabezpieczeń dokumentów.

Ogranicz ataki oparte na plikach PDF dzięki wielu zintegrowanym, chronionym i zaawansowanym protokołom bezpieczeństwa, takim jak piaskownica, ochrona przed wyciekiem i oczyszczanie kodu.

Tech Data i Adobe

Tech Data jest głównym dystrybutorem Adobe w Europie, działającym w 19 krajach i oferującym naszym partnerom-sprzedawcom rozległą wiedzę na temat oferty produktów Adobe, w tym Adobe Acrobat.

Dowiedz się więcej o Adobe Acrobat DC

Ponad 5 milionów organizacji na całym świecie polega na programie Acrobat DC, który pomaga im się rozwijać.

Pobierz naszą ulotkę informacyjną, aby odkryć główne powody, dla których Twoi klienci pokochają program Acrobat DC

Infografika

Odkryj całkowity wpływ programu Adobe Acrobat DC na gospodarkę dzięki tej infografice firmy Forrester.

Widok