Niesamowite narzędzia do pracy; kreatywności i produktywności w biznesie

 
 

Zwiększ kreatywność zespołu i usprawnij przepływ pracy dzięki najbardziej wszechstronnej kolekcji kreatywnych aplikacji.

Adobe Creative Cloud umożliwia zespołom zdalnym i biurowym efektywną współpracę nad kreatywnymi projektami. Usługi Adobe Creative Cloud obejmują dostęp do ponad 30 aplikacji i usług na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne oraz usług fotograficznych, projektowych, wideo, UX, WWW i nie tylko, w dowolnym miejscu i czasie. Przechowywanie zasobów kreatywnych w Bibliotekach Creative Cloud zapewnia zespołom spójność marki, a integracja z ich ulubionymi aplikacjami zwiększającymi produktywność usprawni przepływy pracy i zapewni doskonałą synchronizację zespołów, niezależnie od wielkości projektu.

Kluczowe zalety Adobe Creative Cloud

Spójność marki stała się prosta dzięki przechowywaniu zasobów kreatywnych w Bibliotekach Creative Cloud, gdzie można uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie.

Uzyskaj dostęp do najnowszych aplikacji, aktualizacji i funkcji zaraz po ich wydaniu, dzięki czemu użytkownicy będą na bieżąco z najnowszymi kreatywnymi technologiami i trendami.

Wszechstronność umożliwiająca tworzenie najwyższej jakości prac dla praktycznie każdego medium, w tym druku, Internetu, wideo, urządzeń przenośnych, głosu i multimediów immersyjnych.

Integracja z aplikacjami biurowymi, takimi jak Slack i Microsoft Teams, zapewnia synchronizację zespołów, jednocześnie usprawniając ich przepływy pracy.

Prosta współpraca dzięki udostępnionym łączom bez konieczności wykupienia płatnego członkostwa w usłudze Creative Cloud.

Natychmiastowa inspiracja dzięki kreatywnym zasobom, takim jak Adobe Fonts, Stock, Color i Capture, które są dostarczane bezpośrednio w aplikacjach Creative Cloud.

Zmaksymalizuj kreatywność dzięki Adobe Creative Cloud i Tech Data

Tech Data jest głównym dystrybutorem Adobe w Europie, działającym w 19 krajach i oferującym naszym partnerom-sprzedawcom rozległą wiedzę na temat oferty produktów Adobe, w tym Adobe Creative Cloud.

Odkryj, co możesz osiągnąć dzięki Adobe Creative Cloud

Pobierz nasz arkusz danych usług Creative Cloud, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z pracy z Creative Cloud.