Przygotowanie dzisiejszych uczniów do jutrzejszego cyfrowego miejsca pracy

 
 

Pobudzaj kreatywność w klasie, włącz media cyfrowe do programu nauczania i pomóż uczniom rozwijać umiejętności na przyszłość dzięki Adobe dla Edukacji.

Adobe dla Edukacji to bezpłatna platforma edukacyjna stworzona przez nauczycieli dla nauczycieli. Platforma oferuje natychmiastowy dostęp do rozwoju zawodowego, materiałów dydaktycznych i warsztatów oraz zrzesza kreatywną społeczność edukacyjną. Uznając, że kreatywność to umiejętność pożądana w miejscu pracy, oprogramowanie kreatywne Adobe dla Edukacji do sal lekcyjnych umożliwia uczniom rozwijanie umiejętności cyfrowych, które będą wspierać ich w dzisiejszej sile roboczej.

Kluczowe zalety Adobe dla Edukacji

Przekształca sposób dostarczania edukacji poprzez integrację kreatywnych narzędzi i technologii w klasie i programie nauczania.

Dostęp do wiodących w branży kreatywnych aplikacji i usług, umożliwiających pracownikom i studentom tworzenie różnorodnych cyfrowych doświadczeń w Internecie, drukowaniu, urządzeniach mobilnych i nie tylko.

Połączone aplikacje mobilne umożliwiają uczniom pracę w dowolnym miejscu i czasie oraz synchronizację z komputerem w razie potrzeby.

Zaprezentuj swoją pracę i uzyskaj inspirację od innych, korzystając z Adobe Portfolio lub Behance.

Kompleksowy pakiet wsparcia z wbudowanymi samouczkami wideo i zasobami.

Studenci mogą opanować wiodące w branży umiejętności cyfrowe, co daje im wszelkie korzyści związane z zatrudnieniem.

Zapewnij uczniom umiejętności potrzebne do rozwoju w cyfrowym miejscu pracy dzięki Tech Data i Adobe

Tech Data jest głównym dystrybutorem Adobe w Europie, działającym w 19 krajach i oferującym naszym partnerom-sprzedawcom rozległą wiedzę na temat oferty produktów Adobe, w tym Adobe dla Edukacji.

Dowiedz się więcej o pracy z Tech Data i Adobe dla Edukacji, korzystając z naszych zasobów

Kultywowanie kompetencji cyfrowych

Dowiedz się, w jaki sposób uczelnie i uniwersytety mogą uczyć umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w dobie automatyzacji i transformacji cyfrowej dzięki tej dzięki temu opracowaniu Adobe.