Rozpocznij podróż do chmury ścieżką AWS Cloud Path

 
 
1280Px Amazon Web Services Logo.Svg

Możliwości AWS

Podczas gdy powszechnym podejściem w kwestii migracji do chmury jest odnoszenie tego rozwiązania do przedsiębiorstw klasy korporacyjnej, AWS ma świadomość faktu, że prawdziwy rynek możliwości kryje się w szybko rosnącym segmencie małych i średnich firm – dlatego właśnie usługi te dedykują szerokie spektrum zasobów i zaangażowania-pls delate klientom MŚP.

Usługi AWS aktywnie odpowiadają na konkretne potrzeby i wymagania małych i średnich firm, co oznacza, że Twoi klienci otrzymują rozwiązanie dostosowane do ich specyfiki i niewymagające kompromisów w wizji firmy podczas migracji do chmury.Podróż MŚP

Nieważne, na jakim etapie migracji do chmury znajduje się firma,Tech Data ma strategię dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb. Nasze podejścia są opracowane pod kątem wykorzystania Twojego bieżącego statusu AWS i przekształcenia go w oczekiwany sposób.

Poprowadzimy Cię od poziomu początkującego aż do eksperta z dziedziny chmury AWS, w tempie, jakie Ci odpowiada, oraz w sposób adekwatny do Twoich szczególnych potrzeb.

Jeśli zajmujesz się już sprzedażą rozwiązań AWS, pomożemy Ci rozwinąć praktykę biznesową o dodatkowe specjalizacje, z pomocą wsparcia i zaawansowanych szkoleń, jak również wiodących na rynku usług wartości dodanej, które zoptymalizują Twoją ofertę.

Każdy program został stworzony tak, by rozwinąć Twoje możliwości w przeciągu kilku tygodni. Nie zwlekaj więc i dołącz już dziś.

PRZYSPIESZENIE

Nie znasz jeszcze rozwiązań chmurowych lub usług AWS? Program Przyspieszenie (Accelerate) ma w sobie wszystko, by pomóc Ci utworzyć rentowną praktykę biznesową.

Dowiedz się więcej

SPECJALIZACJA

Stawiaj kolejne kroki z usługami AWS, rozwijając umiejętności z zakresu chmury, definiując mocne strony swojej firmy oraz zplanuj ścieżkę przyszłych działań.

Dowiedz się więcej

ROZWÓJ

Czy jesteś gotowy rozbudować lub zmodernizować swoje portfolio usług AWS? Program Rozwój (Expand) wyposaży Cię w narzędzia i kompetencje pozwalające śmiało rozpocząć umacnianie Twojej pozycji rynkowej.

Dowiedz się więcej