PRZYSPIESZ praktykę biznesową AWS

 
 
Accelerate

Przyspieszenie praktyki biznesowej AWS

Ścieżka Tech Data AWS Path to sposób na skonfigurowanie usług AWS dokładnie tak, jak tego chcesz.

Z pomocą sprawdzonych metodologii programy Accelerate, Specialise i Expand zapewnią Ci narzędzia, szkolenia oraz bieżące wsparcie, które sprawią, że w przeciągu dwóch tygodni od wkroczenia na ścieżkę AWS Path z Tech Data będziesz gotowy sprzedawać rozwiązania AWS.

Korzystając z pomocy naszego dedykowanego zespołu specjalistów przyspieszysz swój start w świecie AWS, otwierając przed swoją firmą drzwi do ogromnego potencjału dostępnych usług AWS.

Poznaj zespół

Zapoznaj się z materiałami poniżej i odkryj niezmierzone możliwości, jakie nasz program Accelerate oferuje Twojej firmie.

Korzyści

Odkryj pełny zakres możliwości dla MŚP, stając się partnerem AWS z Tech Data i poznaj naszą ofertę korzyści.

Broszura ATLAS

To obszerne opracowanie posłuży Ci za przewodnik, obejmujący swoją tematyką wszystkie kwestie, od podstaw programu partnerskiego AWS aż po odblokowanie zaawansowanych możliwości i skalowanie oferty usług AWS.

Sprawdź gotowość do chmury

Skorzystaj z naszej oceny, która zmierzy poziom gotowości Twojej firmy do rozwiązań chmurowych, oraz określ najlepsze metody dalszego rozwoju z AWS i Tech Data.

Rozpocznij

Ścieżka AWS Path – Program Tech Data w zakresie budowania praktyki biznesowej w chmurze, opracowany z myślą o przyspieszeniu i skalowaniu Twojego portfolio usług AWS!

Gdziekolwiek jesteś na drodze do chmury, Tech Data pomoże Ci iść dalej. Poprowadzimy Cię przez wszystkie kluczowe etapy przygotowania i przyspieszenia Twojej działalności w dziedzinie usług AWS.

Zapoznaj się z poniższymi krokami działania, pobierz nasz e-book i wejdź na ścieżkę AWS Path już dziś!

 • Pewien mędrzec powiedział kiedyś: „Na drodze z A do B ważne jest, aby wiedzieć, gdzie znajduje się A”!

  Program Tech Data Cloud Practice Builder został opracowany pod kątem pomocy dostawcom rozwiązań technologicznych w szybkim, ekonomicznym tworzeniu i rozwijaniu portfolio usług dla środowiska chmurowego. Program oferuje wysokiej jakości materiały oraz proste, instrukcje postępowania, które pozwolą usługom AWS stać się strategiczną częścią Twojej działalności. Nasza sprawdzona metodologia i dedykowane zespoły będą służyć Ci wsparciem na każdym etapie procesu.

  Przed wkroczeniem na ścieżkę AWS Path nasz zespół ds. usług AWS w Tech Data zaleca przeprowadzenie Oceny dojrzałości transformacyjnej (Transformational Maturity Assessment, TMA) – po jej dokonaniu, w wersji pełnej lub podstawowej, nasz specjalista Tech Data AWS Path Concierge skontaktuje się z Tobą w celu szczegółowego omówienia dalszych działań. Będzie też do Twojej dyspozycji w kwestii pomocy w rozwoju oferty usług AWS podczas kolejnych kroków procesu.

  Przekształć swoją firmę razem z Tech Data

 • Po poddaniu się Ocenie TMA i omówieniu jej wyników ze specjalistą AWS Path Concierge w Tech Data, na tym etapie otrzymasz instrukcje, jak założyć konto biznesowe w Tech Data i jak zarejestrować się na portalu Amazon Partner Network (APN).

  Kluczową koncepcją ścieżki Tech Data AWS Path jest wsparcie Twojej firmy w rozwoju praktyki biznesowej usług AWS, oraz pomoc Twojej organizacji w określaniu celów i podążaniu właściwą ścieżką partnerską, czy to w dziedzinie doradztwa, technologii czy też ISV. Nasz e-book AWS umożliwi Ci wyznaczenie odpowiedniej ścieżki dla Twojej firmy oraz, przy wsparciu naszego specjalisty, wskaże, jak spełnić wymagania dla każdej specjalizacji oraz jakie korzyści otrzymasz dzięki danemu programowi.

 • Po dołączeniu do Tech Data i Amazon Partner Network nasz zespół Tech Data ds. usług AWS pomoże Twojej firmie skonfigurować dostęp do naszej platformy StreamOne ION Enterprise. Przedstawimy Ci też szerzej możliwości tej wiodącej na rynku platformy chmurowej w dziedzinie wspierania i rozwoju Twojej praktyki biznesowej AWS.

  Serwis Solution Marketplace

  Tech Data oferuje też rozwiązania, takie jak CloudCheckr, rozszerzające funkcje analiz i zarządzania obecne na platformie StreamOne ION Enterprise.

  Total Visibility Cloud Management Platform | CloudCheckr

 • Pracownicy Twojej organizacji mogą uzyskać certyfikat kompetencji w zakresie usług AWS na dwa sposoby – z pomocą ścieżki Sprzedaż (profesjonalna ścieżka biznesowa) oraz ścieżki Technicznej (profesjonalna ścieżka techniczna). Oprócz prostych szkoleń online z zakresu usług AWS, umożliwiających użytkownikom naukę we własnym tempie, Tech Data oferuje kursy AWS na poziomie podstawowym, Associate i Professional, prowadzone przez instruktorów - Tech Data Academy UK Amazon Web Services (AWS) jak również zajęcia zaoczne, takie jak AWS Challenge Lab, które pomogą rozwinąć wiedzę i umiejętności Twoich zespołów za pośrednictwem praktycznych ćwiczeń i warsztatów – Karta Challenge Lab 180 Day Library Pass.

  Uzyskanie certyfikatów kompetencji AWS jest kluczową częścią programu, nie tylko demonstrującą klientom Twoją obszerną wiedzę w zakresie usług AWS, ale też stanowiącą ważny komponent uzyskania przez Twoją organizację statusu partnerskiego Select lub Advanced w dziedzinie rozwiązań AWS.

 • Z Tech Data możesz szybko rozpocząć sprzedaż usług AWS, korzystając z szeregu dostępnych rozwiązań Click To Run, opracowanych przez zespół Tech Data Solutions Factory Team

  Tech Data Click-To-Run to kompleksowe, wstępnie opracowane rozwiązania, które upraszczają proces wdrożeń w chmurze za pomocą automatyzacji w celu tworzenia powtarzalnych i gotowych do zastosowania rozwiązań, oszczędzających Twojej firmie nakłady czasu i kosztów potrzebnych do wdrażania usług AWS. Usługi infrastruktury bazowej, ochrony danych i modernizacji aplikacji – więcej informacji, patrz Solution Marketplace

 • Program ACE umożliwia Partnerom AWS budowanie, rozwijanie i umacnianie skutecznych relacji z klientami w dziedzinie sprzedaży usług AWS. Zapewnia Partnerom platformę współpracy z zespołami ds. sprzedaży i marketingu rozwiązań AWS, umożliwia zdobywanie środków finansowych i oferuje wsparcie techniczne pomocne w sprzedaży wiązanej usług AWS.

  Wszyscy Partnerzy AWS mogą dołączyć do Programu ACE, niezależnie od momentu, w którym są, w procesie stawania się Partnerem AWS. APN Customer Engagements (ACE) Program (amazon.com)

Cloud Practice Builder - AWS path programme eBook

Kliknij tutaj, aby pobrać e-booka, który wskaże Ci pełną ścieżkę rozwoju Twoich kompetencji!