ROZWIŃ praktykę biznesową AWS

 
 
Expand

Rozwój praktyki biznesowej AWS

Z możliwościami dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewniającymi tak ogromny potencjał rozwoju na rynku rozwiązań chmurowych jest to najlepszy czas, by rozwinąć praktykę biznesową w zakresie usług AWS i umocnić pozycję rynkową.

Nasz program Expand pomoże Ci osiągnąć dokładnie ten cel.

Skalowanie praktyki biznesowej w chmurze z pomocą naszych usług

Od oceny i strategii po usługi migracji do chmury i zarządzania infrastrukturą chmurową nasz dedykowany zespół ds. AWS pomoże Ci dostarczać najlepsze w swojej klasie, bezproblemowe usługi w chmurze Twoim klientom z sektora MŚP.

Nasze portfolio konkurencyjnych cenowo i łatwo skalowalnych specjalistycznych usług umożliwi Ci zminimalizowanie wstępnego ryzyka, optymalizowanie infrastruktury Twoich klientów oraz przyspieszenie wdrażania rozwiązań nowej generacji.

Jeśli już oferujesz rozwiązania AWS, nasze usługi będą dodatkowym wsparciem w budowaniu i skalowaniu praktyki biznesowej w chmurze:

  • Transformacja operacji: Zleć nam operacje towarowe, przekształcając procesy i obniżając koszty
  • Skup się na głównej działalności firmy: Uwolnij pracowników od zbędnych zadań na rzecz działań o większej wadze strategicznej i wyższej wartości dodanej

Dowiedz się więcej dzięki naszym zasobom usług w chmurze

Infografika

Skorzystaj z usług chmurowych Tech Data do budowania i skalowania Twojej praktyki biznesowej w chmurze. Poznaj pełny katalog naszych usług.

Cloud Express

Cloud Express to całodobowy serwis wsparcia Tech Data z zakresu infrastruktury chmury publicznej. Nasze bezmarkowe usługi pozwalają Partnerom optymalizować zasoby IT i zmniejszać koszty rozwiązań w chmurze.

Platforma StreamOne Ion Enterprise: dostęp do możliwości

Usprawniaj swoje usługi w chmurze, korzystając z platformy Tech Data StreamOne Ion i zaoferuj swoim klientom najlepsze rozwiązania dzięki naszym wstępnie opracowanym produktom Click to Run.

Są one zweryfikowane, monitorowane i poddane rygorystycznym testom, w pełni gotowe do konfiguracji na potrzeby klientów końcowych.

Skróć czas wprowadzania i wdrażania rozwiązań na rynku, jednocześnie oferując większą wartość. 

Uzyskaj dostęp do platformy