Bezpieczne, zdalne rozwiązania Modern Workplace

 
 

Ponieważ coraz więcej z nas pracuje zdalnie, zapewnienie możliwości utrzymania poziomu współpracy i produktywności ma kluczowe znaczenie. Musimy pozostawać w kontakcie, zachować bezpieczeństwo i produktywność. Microsoft 365 jest idealny do pracy zdalnej i posiada niezbędne funkcje takie jak zarządzanie urządzeniami i dostępem, potwierdzanie tożsamości użytkownika i uwierzytelnianie wieloskładnikowe, aby zapewnić nam bezpieczeństwo. Microsoft Teams tworzy dla pracowników zdalnych centrum współpracy umożliwiające pracę w zespole i pozwala im pozostać w kontakcie poprzez live chat, spotkania na żywo, a jeszcze lepiej za pośrednictwem wideokonferencji, dzięki czemu mogą się zarówno słyszeć, jak i widzieć. Oznacza to znacznie lepsze wrażenia z wirtualnej pracy zespołowej.

Jeżeli masz klientów korzystających z darmowego okresu próbnego, nadszedł czas, aby porozmawiać z nimi o takiej subskrypcji Microsoft 365 CSP. która odpowiada potrzebom ich biznesu.

A oto kilka powodów, dla których warto współpracować z Tech Data, aby zaoferować swoim klientom wartość dodaną i generować większe zyski.

Nasze bezpieczeństwo i zgodność Nasza praca w zespole i współpraca Nasze wsparcie przed i posprzedażowe
Oceń poziom bezpieczeństwa Twojego klienta dzięki naszemu narzędziu CSAT Voice of 365 umożliwia Twoim klientom skorzystanie z Microsoft 365 jako w pełni rozwiniętego PBX w chmurze Spraw, żeby migracja do chmury stała się łatwa dzięki naszej ocenie oraz usługom migracyjnym
Załóż konta mailowe z podwyższonym poziomem bezpieczeństwa w ciągu paru minut z naszym Secure Score kliknij aby uruchomić Customer Immersion Experience (CIE) narzedzie sprzedażowe dla naszych partnerów i użytkowników końcowych zamieniające możliwości MWP na wyniki biznesowe Wybierz nasze całodobowe wsparcie usług w chmurze (CSS); wybierz plan, który jest odpowiedni dla Twoich klientów w zależności od poziomu zaawansowania ich chmury

Bezpieczeństwo i zgodność

 

CSAT

Jeżeli brakuje Ci wiedzy w zakresie cyberbezpieczeństwa, nasz CSAT pomoże Ci ocenić poziom bezpieczeństwa Twoich klientów oraz rozpoznanie bezpieczeństwa jako kluczowej części Twojej strategii wejścia na rynek w ramach Modern Workplace. Poprzez pomaganie organizacjom w zabezpieczaniu ich infrastruktury IT oraz ich danych, staniesz się kluczowym partnerem w ich podróży po cyfrowej transformacji i zaufanym doradcą.

Secure Score

Dzięki naszym wstępnie skonfigurowanym Click-To-Run Solutions pomożemy Ci w Twoim imieniu pozbyć się niepotrzebnych komplikacji, zwiększając Twoją sprawność i szybkość sprzedaży. Modern Workplace Tech Data z Secure Score pomoże Twoim klientom ustanowić fundamenty ich bezpieczeństwa, jednocześnie dając im wgląd w ich obecny stan bezpieczeństwa. Nasi Partnerzy mogą wykorzystać wsparcie oferowane przez Microsoft Secure Score, aby namierzyć potencjalne ryzyko dla ich bezpieczeństwa oraz szybko poznać dostępne funkcje w zakresie utrzymania bezpieczeństwa, które pozwolą im zmniejszyć poziom ryzyka bez narażania ich produktywności.

Praca w zespole i współpraca

 

Voice of 365

Voice of 365 umożliwia Twoim klientom skorzystanie z Microsoft 365 jako w pełni rozwiniętego PBX w chmurze. Daje im również możliwość utrzymania ich linii i numerów telefonicznych. Skype for Business jest prywatnie hostowany i zyskują oni dostęp do dodatkowych funkcji telefonicznych. Poza tym, dochodzą następujące funkcje: Centrum Kontaktu, Operator PC, Mobile Presence, ’Kliknij, aby zadzwonić’, Automatyczny Asystent oraz rozwiązania CTI.

Customer Immersion Experience (CIE)

CIE od Tech Data to narzędzie sprzedażowe zaprojektowane w celu wspierania i promowania wyjątkowych funkcji Modern Workplace wyrażonych w wynikach biznesowych, odpowiadające na konkretne potrzeby klientów końcowych. Jest dostępne dla partnerów w opcji one to one oraz dla klientów wspólnie z partnerami w oparciu o opcję one to many; opracowaliśmy cztery kluczowe moduły;

  • Intro CIE, high level Modern Workplace
  • Deep Dive CIE Collaboration
  • Deep Dive CIE Security
  • Tech Data OWN Talktrack: Modern Workplace Fundamentals CIE
Discover the power of CIEs

Wsparcie przed i posprzedażowe

 

Profesjonalnych i zarządzanych usług

Tech Data oferuje szeroki zakres profesjonalnych i zarządzanych usług , które znacznie ułatwią migrację do chmury. Oceny Chmury oraz migracje różnią się co do skali, czasu trwania, kosztu oraz poziomu skomplikowania i mogą być dostosowane do potrzeb Twoich klientów. Tech Data współpracuje z partnerami w celu zapewnienia wymaganego poziomu wsparcia.

Cloud Support Services

Nasze Cloud Support Services funkcjonują w ramach trzech różnych planów, który są dostosowane do poziomu zaawansowania chmury klientów; polecamy nasze profesjonalne usługi jako podstawową linię całodobowego wsparcia, dzięki której możesz zgłaszać wszelkie kwestie przez e-mail, czat na żywo, telefon i narzędzie zgłoszeniowe z obsługą językową w języku obcym w godzinach pracy. Nasz czas odpowiedzi na zgłoszenie to 1/2/4 godziny, a usługa jest dostępna w ramach miesięcznej subskrypcji lub w opcji dziesięć zgłoszeń = jednorazowa płatność.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Tech Data wspiera Cię w projektowaniu i dostarczaniu Twoim klientom zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i uproszczonej kontroli danych.

Dowiedz się więcej
Zostań dostawcą CSP nowoczesnego miejsca pracy dzięki Tech Data

Zostań dostawcą CSP nowoczesnego miejsca pracy dzięki Tech Data

Stanie się nowoczesnym dostawcą usług w miejscu pracy dzięki Tech Data jest łatwe. Będziesz potrzebować konta u nas i prosimy o wypełnienie tego formularza.

Zarejestrować
Akademia Tech Data

Akademia Tech Data

Podnieś swoje umiejętności dzięki najnowszym, oficjalnym szkoleniom i certyfikacji Microsoft przeprowadzanych przez Akademię Tech Data.

Dowiedz się więcej