Adobe - zmienianie świata poprzez cyfrowe doświadczenia

 
 
Channel Partner Badges Adobe Authorised Distributor IE

Od ponad 25 lat Adobe stara się zmieniać świat poprzez cyfrowe doświadczenia. Dziś umożliwia klientom bezpieczne tworzenie, współpracę i dostarczanie treści i aplikacji w dowolnym miejscu i czasie. Ich ewoluujące technologie odblokowują kreatywność, usprawniają przepływ pracy i rozwijają umiejętności cyfrowe, które przyspieszają rozwój osobisty i zawodowy. Ciągłe zaangażowanie firmy Adobe w technologię rewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie i firmy komunikują się, współpracują i wykonują pracę.

Tech Data jest głównym dystrybutorem produktów Adobe w Europie.

Działając w 19 krajach, oferujemy naszym partnerom, sprzedawcom niezrównaną wiedzę na temat portfolio produktów Adobe, w tym kluczowych zasobów wymienionych poniżej.

Adobe Acrobat DC

Zwiększ produktywność i łączność oraz oszczędzaj pieniądze dzięki Adobe Acrobat DC. To wspólne rozwiązanie PDF umożliwia użytkownikom przeglądanie, podpisywanie, drukowanie, dodawanie adnotacji, wyszukiwanie i udostępnianie plików PDF w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki zintegrowanym mechanizmom obronnym i zaawansowanym technikom bezpieczeństwa program Adobe Acrobat DC sprawia, że prowadzenie działalności jest szybsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze.

Dowiedz się więcej

Adobe Creative Cloud

Uwolnij kreatywny potencjał zespołów, korzystając z Adobe Creative Cloud. Uzyskaj dostęp do wiodących w branży narzędzi i usług kreatywnych, wspierających tworzenie wysokiej jakości prac na praktycznie każdym nośniku, w tym w druku, Internecie, wideo, głosie i mediach immersyjnych. Wspieraj spójność marki, zabezpieczając zasoby kreatywne w Bibliotekach Creative Cloud i integruj się z aplikacjami zwiększającymi produktywność, aby usprawnić przepływy pracy i zapewnić maksymalną synchronizację zespołu.

Dowiedz się więcej

Adobe Education

Program Adobe Education pomaga nauczycielom w przekazywaniu uczniom umiejętności cyfrowych i pewności siebie, potrzebnych do przygotowania ich do przyszłego miejsca pracy. Ciesz się natychmiastowym dostępem do rozwoju zawodowego, materiałów dydaktycznych i społeczności internetowej liczącej ponad 750 000 osób. Połączone, wiodące w branży aplikacje i usługi pozwalają uczniom pracować tam, gdzie im odpowiada, jednocześnie rozwijając kluczowe umiejętności w miejscu pracy, takie jak krytyczne myślenie, kreatywne rozwiązywanie problemów i współpraca.

Dowiedz się więcej

Adobe Sign

Odległość nie ma znaczenia w przypadku usługi Adobe Sign, która zastępuje ręczne podpisy w pełni zautomatyzowanym obiegiem podpisu elektronicznego. Adobe Sign, dostępny zarówno w przeglądarkach internetowych, jak i na urządzeniach mobilnych, umożliwia pracownikom zdalnym łatwe wysyłanie, podpisywanie, śledzenie i zarządzanie procesami podpisów, gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to potrzebne. Oszczędzaj pieniądze, zwiększ produktywność i zminimalizuj opóźnienia w pracy papierkowej, aby utrzymać działalność firmy.

Dowiedz się więcej